Путін змінив план щодо України, але він ще небезпечніший, – Портников

Президент Росії Володимир Путін під час спілкування з журналістами заявив, що його не влаштовує «заморожений конфлікт» українському Донбасі. Путін, начебто, навіть готовий повернути українцям боєприпаси, що залишилися у Криму.

Як зауважує журналіст Віталій Потрников у блозі для видання «Радіо Свобода», така риторика Путіна значно відрізняється навіть від тональності його недавньої «великої2 прес-конференції в Кремлі.

На думку журналіста, гібридна війна, яку Путін вів проти України останні три роки, зараз може змінитися на «гібридний мир2.

А гібридний мир» є набагато більш небезпечним за гібридну війну. Так, «гібридний мир» – це збереження життя всіх тих сотень, а може бути, і тисяч людей, які неодмінно загинуть, якщо гібридна війна триватиме. Але сенс «гібридного миру» – домогтися загибелі самої Української держави,
– вважає Портников.

Він додав, що Путін готовий припинити військові дії на Донбасі і навіть вивести звідти російські війська, але на заміну їм прийдуть миротворці. При цьому з проблеми російсько-українського конфлікту Донбас перетвориться на головний біль самої України. Адже на території, яка формально буде вважатися українською, будуть продовжувати працювати російські телеканали, продаватися російські товари тощо.

«Донбас стане державою в державі, Крим зникне з українського порядку денного. А новий президент України поїде в Москву вигідно продати український суверенітет. У його делегацію увійдуть навіть ветерани гібридної війни, які потиснуть руки її учасникам з боку Росії», – додав журналіст.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *