Путін володіє зброєю, яка є однією з найнебезпечніших у світі, – капелан АТО

У президента Росії Володимира Путіна є страшна інформаційна зброя, яку він використовує навіть у Києві – це Російська православна церква.

Таку думку висловив священик УГКЦ Микола Мединський з позивним «Залізняк» сказав в інтерв’ю «Апострофу».

«РПЦ – як невизнані «ЛДНР». Вони себе визнають «республіками», хоча насправді є терористичними угрупованнями. Так само і Московська церква визнає себе церквою, а насправді є єретичним угрупованням, хоч і досить великим. Це просто єретики – і не більше», – вважає Мединський.

За його словами, навіть Вселенський собор не може щось зробити, аби переконати РПЦ не ставати іграшкою в руках Кремля. Адже вселенські церкви за авторитетом хоч і займають перші місця – вони невеличкі.

Москва як імперія загарбала під себе дуже багато. Вони дуже багато купували, дуже багато вкладали мільярдів для того, аби свою чорну ідеологію припудрити білою пудрою. І ми маємо зараз справу з дуже небезпечним злочинцем, котрий віртуозно володіє інформаційною зброєю, яка є однією з найнебезпечніших у світі,
– підкреслив капелан.

Микола Мединський додав, що РПЦ – це інформаційна гармата Росії, яка веде війну на найвищому рівні.

«В своїх книжках на псевдобогословському рівні вони (РПЦ, – «24») намагаються закладати фундамент майбутнього Росії на ідеології імперського шовінізму, зомбують людей ідеєю «русского мира». Але разом з тим, не гребують і найпримітивнішими засобами. У тому – їхня сила, що вони до кожної верстви суспільства знаходять певний підхід, певний важіль», – пояснив «Залізняк».

Джерело