Пропозиції США щодо миротворців на Донбасі виглядають реалістичні, – радник Путіна

Після того, як спецспедставник Держдепу США Курт Волкер зустрівся з радником президента Росії Владиславом Сурковим і передав йому пропозиції щодо розміщення миротворців на окупованому Донбасі, у Росії пообіцяли вивчити його і своєчасно надати відповідь. А також назвали їх конструктивними.

За словами Суркова, «дубайський пакет» американських пропозицій щодо розгортання місії ООН на південному сході України виглядає цілком придатним до реалізації. Про це радник Путіна заявив у коментарі російському ТАСС.

«Основною темою переговорів знову стало обговорення російської ініціативи щодо розгортання на південному сході України місії ООН. Американці на цей раз привезли набагато більш конструктивні пропозиції. «Дубайський пакет» американських напрацювань, на відміну від «белградського», в цілому виглядає цілком реалізованим. Принаймні, на перший погляд», – заявив Сурков.

Головною відмінністю запропонованого проекту від попередніх є те, за словами Суркова, що цього разу присутній досить докладний план поетапного розгортання місії в ув’язці з реалізацією політичних пунктів мінських угод

«Це збалансований підхід, якого ми весь час добиваємося. Ми його уважно вивчимо і своєчасно дамо відповідь. Після чого запросимо Курта і його колег на нову зустріч», – запевнив помічник Путіна.

Нагадаємо, зустріч Волкера та Суркова відбулася 26 січня в Дубаї. До цього вони зустрічалися тричі: 21 серпня 2017 року – в Мінську, 7 жовтня та 13 листопада – в Белграді.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *