Порошенко розповів, про що говорив з Путіним

Президенти України та Росії обговорили дві основні теми – миротворчий контингент на Донбасі, а також конкретні деталі щодо повернення заручників.

Президент України Петро Порошенко підтвердив недавню телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним. За його словами, мова йшла в основному про обмін полоненими і розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі, передає Ukr.Media.

«Мета розмови складалася в основному з двох частин. Частина перша – те, що було висловлено рівно три роки тому, на початку 2015 року при укладенні Мінська-2. Нам, як повітря, потрібні миротворці», – повідомив Порошенко.

Другою важливою темою розмови було повернення заручників. Президент розповів, що обговорювалися конкретні деталі: списки, конкретні прізвища тих, кого Україна повинна повернути з окупованих територій, так і тих, кого планується повернути з Росії.

«Ми ні в якому разі не можемо зупинитися на шляху звільнення наших заручників», – підкреслив президент. Порошенко зазначив, що зараз робиться все можливе для звільнення заручників, журналістів, активістів і кримських татар – всіх, хто знаходиться у в’язницях Росії і тимчасово окупованих територіях України.