Поїхав до дівчини і не повернувся: український «атовець» шукає сина, якого затримали в Білорусі російські спецслужби

24 серпня Павло Гриб — 19-річний син українського офіцера Ігоря Гриба, який перебував у зоні АТО,  – поїхав до білоруського міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився у соцмережах.

З його слів, дівчина мала приїхати на зустріч з Росії. Павло мав повернутись у той же день, але коли він не повернувся, батько поїхав шукати сина до Гомеля. Про це Ігор Гриб пише на своїй сторінці в Facebook, повідомляє PRESS-ЦЕНТР.

Там пан Ігор з’ясував, що за ініціативою ФСБ РФ Краснодарського краю в м. Сочі Павло перебуває у розшуку за ст. 205 КК РФ (терористичний акт).

В Гомельській прикордонній службі, яка, виявляючи осіб у розшуку, затримує їх до передачі відомству, батькові пообіцяли розібратись. Однак через годину-півтори передали, що жодної інформації щодо сина прикордонники не мають. Батько у це не вірить, а прикордонне керівництво відмовилось з ним зустрітись.

З початку військової агресії Росії проти України Павло часто агресивно висловлювався про агресора. Батько припускає, що це стало приводом для провокації ФСБ.

Павло не брав участі в бойових діях, адже має проблеми зі здоров’ям. Він постійно мусить приймати препарати. Якщо йому їх не давати, це може призвести до фатальних наслідків. Чи знають про це працівники ФСБ – не факт.

Джерело