Передсмертні фото дочки мати виклала в Мережу, аби інші не повторювали її помилок

Через декілька хвилин лікарі відключили дівчину від апаратів, які підтримували її життєдіяльність. 

Єдина дочка Шеріл — Елайн впала в кому через передозування сумішшю героїну з фентанілом минулого четверга, 10 серпня. Дівчину знайшли співробітники однієї із закусочної Детройта — вона лежала на підлозі вбиральні без свідомості пише svitiv.com.ua. Коли Шеріл отримала повідомлення про те, що трапилося з її дочкою, вона відразу ж кинулася до лікарні:

Я не була готова до того, що побачу в реанімації. Це найгірше, що я бачила в своєму житті.

Через декілька днів боротьби за життя і свідомість дівчини, лікарі повідомили матері, що надії немає: у дівчини виявилися пошкоджені практично всі внутрішні органи і була відсутня мозкова діяльність. Шеріл прийняла мужнє рішення відключити свою дочку від апаратів життєзабезпечення. Видання Mirror повідомляє, що це було вже п’яте передозування в житті 22-річної Елайн.

Шеріл розповіла, що заради героїну її дочка відмовилася від власного 5-річного сина. Вона навіть працювала повією, щоб оплатити наркотики. Жінка сподівається, що останнє фото її дочки зупинить тих, хто хоче спробувати наркотики і нагадає батькам про те, аби вони не втрачали пильності і виховували своїх дітей правильно.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *