Пенсійний фонд позапланово поповнився на 11 млрд грн – Мінсоцполітики

Кошти від перевищення плану надходжень до Фонду направлять на підвищення пенсій, зазначив Шамбір

Перевищення запланованих надходжень єдиного соціального внеску (ЄСВ) до Пенсійного фонду України з початку 2017 року становило 11 млрд грн. Про це повідомив заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

«За даними Пенсійного фонду, за сім місяців 2017 року до Пенсійного фонду надійшов єдиний внесок на суму близько 83,8 млрд грн, Цей показник перевищує заплановані кошти на 11 млрд грн», – розповів Шамбір.

Як підкреслив заступник міністра, саме кошти від перевищення надходжень до Пенсійного фонду планується направити на підвищення пенсій.

Як повідомлялося, в квітні міністр соціальної політики Андрій Рева заявляв, що підвищення пенсій з 1 жовтня обійдеться в додаткових 11-12 млрд грн, які планується профінансувати за рахунок зростання надходжень до Пенсійного фонду пише svitiv.com.ua.

На початку липня Рева розповів, що близько 6-7 млн працездатних громадян України не платять пенсійні внески.

«Проблема не в поганій демографії, як дехто намагається нас переконати, а в тому, що від 6 до 7 млн працездатного населення перебуває «в тіні» і не сплачує внесків до пенсійної системи», – заявив міністр.

Джерело