Парубій та 175 депутатів отримали 32,6 МІЛЬЙОНИ грн. з державного бюджету для компенсації вартості оренди житла

Тетяна Висоцька додала 4 нові світлини.

Прекрасно.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій та 175 депутатів отримали 32,6 мільйона гривень з державного бюджету для компенсації вартості оренди житла або винайму готельного номера у 2017 році.

Зазначаєтсья, що кожен із 162 депутатів отримали по 192 тисяч гривень, серед них — Парубій, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк і голова «Народного фронту» Максим Бурбак.

У фракції «Блок Петра Порошенко» кошти з держбюджету надали 61 з 138 депутатів, зокрема депутатам Андрію Вадатурському, Павлу Кишкарю, Аркадію Корнацькому, Івану Куліченко, Богдану Онуфрику, Олександру Сугоняку, Костянтину Усову і Олександру Черненку.

У фракції «Народний фронт» компенсацію отримали 44 з 81 депутата — заступник голови фракції Юрій Береза, депутати Євген Дейдей, Андрій Левус, Михайло Гаврилюк, Максим Поляков та Павло Унгурян.

В «Об’єднанні «Самопоміч» гроші отримали 14 з 25 депутатів, в тому числі голова фракції Олег Березюк та його заступник Олег Лаврик, депутати Тарас Пастух, Семен Семенченко; в «Опозиційному блоці» — 9 із 43.

Крім того, компенсацію отримали 11 з 26 депутатів групи «Партія «Відродження», серед яких Євген Геллер та Антон Кіссе; 3 з 18 депутатів групи «Воля народу» (в тому числі Михайло Ланьо); 7 з 21 депутатів фракції Радикальної партії Олега Ляшка (зокрема Кошелева Олена і Юрій-Богдан Шухевич) та 4 з 20 депутатів фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (у тому числі Сергій Євтушок, Вадим Івченко та Юрій Одарченко).

Також компенсацію отримали 22 з 51 позафракційного депутата, зокрема Анатолій Денисенко, Андрій Денисенко, Євген Мураєв, Володимир Парасюк і Яків Безбах.

Джерело