Новий рік мчить до нас: як закликати удачу і щастя | SVITIV

Новий рік мчить до нас: як закликати удачу і щастя

Серед 365 днів нового 2018 року є 16 особливих днів — Днів Сили. Якщо відзначити хоча б трохи кожен з них, всі вони разом дадуть вектор щасливої долі на роки вперед. Про це «Обозревателю» повідомив маг ведичної традиції Ігор Мехеда.

Пропонуємо вашій увазі розповідь мага про ці дні і про те, як вони можуть допомогти в позитивному «коригуванні» долі.

Цифра 8 має особливе значення для всіх духовних традицій світу. У всіх духовних вченнях, в тому числі в християнстві, особливе місце займає восьмипроменева зірка. Наприклад, різдвяна зірка — саме така. У давньослов’янській традиції втілення бога Рода символізує камінь Алатир в формі вісьмипроменевої зірки, який тримає всесвіт. В індійській і буддійської традиції це камінь Чінтамані, у алхіміків філософський камінь, у шаманів Азії, Південної та Північної Америки — знак Великого Духа. І всі ці символи восьмикутні. Знак вищої прояви Бога в світі.

 

Цифра 8 найчастіше лежала в основі культових споруд. Так, майже всі мечеті в Азії, зороастрийскі храми, індійські мандіри, слов’янські капища організовані саме в формі октагону. Таємні ордени, Розенкрейцери або Тамплієри, відбудовували ту ж Прагу, той же Будапешт, і у всіх цих містах вони робили площі у формі восьмикутника.

Ці міста дійсно пережили стихійні лиха, війни, і нічого з ними не сталося. Цікаво, що в столиці Казахстану, Астані, центральна площа була зроблена також у формі октагону.

І, нарешті, цифра 8 також вказує на ключові дати року — особливі дні, які надають особливі можливості. Щоб визначити їх, досить накласти восьмиконечну зірку на календарне коло.

Перша дата — найдовша ніч, з 21 на 22 грудня, про яку я розповідав.

Друга — з 1 на 2 лютого. Слов’яни називають цей день Громницею. Вони виготовляли білу свічку  оберіг, який повинен захищати будинок від стихійних лих протягом року. Вважалося, якщо в будинку є така свічка, стихія ніколи не зашкодить будинку, господарству і людям, що живуть в ньому.

Третій — весняне рівнодення, 21 березня.

Четвертий — з 30 квітня на 1 травня — Червона Гірка. Цей день відомий тим, що саме після Червоної Гірки починали садити врожай, а для древніх культур посадка врожаю була дуже важлива. Щоб рослини добре росли, в цю ніч закликали сили Матері-Землі.

П’ятий — літнє сонцестояння, 22 червня, найкоротша ніч, найдовший день, день Світового Вогню.

Шостий — 1-2 серпня, День блискавки й грому. У слов’ян — свято Перуна, у християн  Іллі-пророка, свято подяки богам за перший врожай.

Сьомий — 21-22 вересня — день Великої Матері, коли відзначається жіноче начало, коли Вищі сили дякують за другий врожай.

Восьмий — 31 жовтня — Русалія. Після осіннього рівнодення природа починає повільно згасати, і йде на зиму в інший світ, в Наьв. У цей день шанували предків, оскільки вважалося, що врата між світами відкриті.

Цикл завершується 21 грудня, коли знову «вмирає» старе сонце, щоб «воскреснути» 22 грудня, коли починається новий цикл.

Крім того, є ще 3 свята, прив’язані до різних астрономічних подій.

6 січня — точка максимального наближення Землі до поверхні Сонця.

6 липня — точка максимального видалення Землі від Сонця.

Ще одне свято 5 квітня. Справа в тім, що більше 80% рослин, що ростуть на континенті Євразія, оживають одночасно, саме в цей день дерева розпускають бруньки, трава показується з-під землі і так далі. Якщо 31 жовтня душа природи йде в потойбічний світ, то 5 квітня вона повертається.

Таким чином, ці 11 днів — свята, які бувають щороку, в тому числі будуть і в 2018 році.

Але 2018 рік має свої особливості. У ньому буде 2 місячних і 2 сонячних затемнення. Про значення сонячних і місячних затемнень, а також про ритуалах в ці дні, я вже розповідав «Обозревателю».

В ніч з 1 на 2 січня, близько 4 години ранку за київським часом, відбудеться рідкісна астрономічна подія: повний місяць плюс супермісяць. У цей день можна просто мріяти про хороше, і воно збудеться, тим більше що цей супермісяць не буде пошкоджений ані затемненням, ані чимось іншим, і буде вкрай сприятливим.

31 січня, близько 15:30 за київським часом, відбудеться місячне затемнення. Воно буде унікальним. По-перше, воно збігається з супермісяцем — Місяць буде максимально наближений до поверхні землі. По-друге, затемнення фактично співпаде з Днем Сили  Громницею, яку відзначають 1-2 лютого. Це поєднання пробудить величезні земні сили.

Поясню. У всесвіті діють дві основні сили — сили неба і сили землі. Небесні сили відповідають в основному за духовні речі: таланти, здібності, силу волі, вміння щось зрозуміти, організувати, придумати, створити та інше. Земні сили відповідають за земне щастя: здоров’я, довголіття, сім’ю, дітей, роботу, кар’єру, заробіток. Тому небо і земля потрібні людині в рівній мірі.

І ось це затемнення призведе в рух сили землі. У свято Громниці сили землі щорічно в русі, але в цей день їх посилить супермісяць. Місяць уособлює жіночу, земну, матеріальну енергію. Крім того, затемнення завжди впливає на матеріальний план. Це буде потрійний вплив, і величезні сили прийдуть в рух. Пізніше я розповім читачам «Обозревателя», як правильно спрямувати ці сили на благо.

15 лютого буде сонячне затемнення у Водолії. Для Європи воно буде позитивним, тому що буде спостерігатися в іншій півкулі.

27 липня відбудеться друге в цьому році місячне затемнення. Його також можна буде використовувати для закладання змін на краще в матеріальному світі.

І, нарешті, 11 серпня у Леві відбудеться друге сонячне затемнення. Якщо правильно провести медитації, воно допоможе людині відкрити незвичайні здібності.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *