«Негайна відставка Петра Порошенка з посади Президента України» — Дерев’янко

Ми, учасники Маршу за Мабутнє, продовжуємо нашу боротьбу з олігархічною та корумпованою системою та йдемо пліч-о-пліч з побратимами з усієї України до перемоги. 

Через чотири роки після втечі Януковича можна стверджувати — нас обдурили: ніхто не покараний за злочини проти Майдану, корупційні схеми розрослись до небачених масштабів, українці загнані у злидні і поставлені на межу виживання.

В країні відбулась вишукана шахрайська узурпація влади президентом: Порошенко запровадив тіньовий контроль над роботою Верховної Ради, Кабміну, судами, місцевими органами самоврядування, СБУ, Національним банком України, телеканалами. Вдаючи з себе европейського політика, Порошенко став гарантом безкарності для олігархів, гарантом збереження корупції, гарантом відсутності будь-яких життєвих перспектив для мільйонів українців на своїй землі.

Тому вимога нашого Віче — негайна відставка Петра Порошенка з посади Президента України. Після дострокових виборів Президента мають відбутися дострокові Парламентські вибори та сформований перехідний Тимчасовий Парламент строком на 1 рік та антикризовий Уряд.

Ми не будемо жити за тими правилами, які нам нав’язує нам стара система та оголошуємо наш план боротьби :

1. Створюємо Комітети громадського опору, задача яких будувати мережу спротиву олігархату та диктатурі та стати опорою для побудови нової сучасної країни. Представник комітету має бути в кожному багатоквартирному будинку і в кожному навіть найменшому населеному пункті. Головними завданнями Комітету є: гуртування людей та ресурсів, донесення та роз’яснення об’єктивної інформації до людей та проведення масових мирних акцій протесту.
2. Для тих хто готові негайно діяти — при Комітетах створюються Групи прямої дії, які будуть здійснювати цивілізований тиск на прислужників режиму Порошенка: корумпованих суддів, прокурорів, чиновників; продовжуватимуть мирний тиск на Парламент та пікетування Петра Порошенка з вимогою його відставки. Солодке життя для негідників в Україні закінчується!
3. Продовжуємо безстрокову акцію зі збору підписів за відставку Президента по всій країні.
4. Продовжуємо формування списку кандидатів у депутати у тимчасовий Парламент та антикризовий уряд України.

Ми заберемо країну з-під влади олігархів і повернемо країну під владу і контроль народу.

Слава Україні!
Героям Слава!

джерело