Небезпечно для життя: які продукти з супермаркету ні в якому разі не можна їсти

Далеко не всі продукти корисні для здоров’я, і від частини з них можна відмовитися

Навіщо організму потрібні вуглеводи

Далеко не всі продукти корисні для здоров’я, і від частини з них можна відмовитися: сало, жирні сорти м’яса, солодощі, дешевий шоколад, ковбаси, маргарин, майонез і так далі. Цей список можна продовжувати фактично до нескінченності. Однак і серед, більш-менш здорових варіантів їжі є ті продукти, які в результаті постійного вживання, будуть шкідливими для організму.

МОЛОКО ТРИВАЛОГО ЗБЕРІГАННЯ

Молоко тривалого зберігання зберігається в упаковці, в яку додають антибіотик, щоб вона зберігала продукт в первозданному вигляді. Прихильники здорового харчування, напевно, знайомі з даним продуктом, оскільки молоко низької жирності найчастіше випускається саме в упаковці тривалого зберігання.

Лікарі ж кажуть, що не можна їсти те, що може зберігатися довше двох тижнів.

ВЕРШКОВЕ МАСЛО ЗНИЖЕНОЇ ЖИРНОСТІ

У гонитві за красивим тілом, багато воліють вживати продукти, які мають низький відсоток жирності. Для фігури це, може бути, і добре, а ось здоров’я в тривалій перспективі буде зіпсовано. Запам’ятай, вершкове масло не може бути жирністю нижче позначки 82,5%. Все, що нижче — це спреди (частина вершкового масла + частина рослинного, найчастіше пальмового) або масло низької якості, яке розбивається воднем.

ІКРА ТА ОСЕЛЕДЕЦЬ В ПЛАСТИКОВІЙ УПАКОВЦІ

Червона ікра може зберігатися довго тільки, будучи сильносолоною або замороженою. В будь-якому іншому випадку в неї додають уротропін, який по-справжньому небезпечний для людського організму. Точно така ж історія відбувається і з малосольним оселедцем, який може зберігатися виключно у маслі (хоча часто на прилавках даний продукт можна зустріти в оцті, вині та інших соусах).

Дані продукти краще купувати тільки в сильносолоному варіанті, і то не часто. Адже від солоних продуктів, як відомо, сіль затримує в організмі, а це загрожує утворенням целюліту і нерівностей на шкірі.

ПРОДУКТИ ГМО

Як кажуть фахівці, є ряд продуктів, які в будь-якому випадку мають в собі генно-інженерні модифікації. Хоча, шкода або користь ГМО ще остаточно не доведено, краще утриматися від вживання даних продуктів. Серед них — какао, арахіс, консервована кукурудза, соя, крабові палички.

Арахіс заміни на волоські горіхи, кукурудзу і горох купуй в замороженому вигляді, сою їсти не потрібно взагалі, а замість крабових паличок купуй кальмари.

СОЛОДОЩІ

Крім того, що цукор — це шкідливо, сучасні солодощі є справжнім хімічним заводом. Наприклад, в цукерки додають хімічні ароматизатори і барвники, в кондитерських кремах і печиво давно вже немає натурального вершкового масла — є дешеве пальмове, що небезпечно для людини. Якщо говорити про рулетах, то вони можуть зберігатися місяцями, що говорить про найпотужніших консервантах. Шоколад, який у помірних кількостях можна вважати корисним, в більшості випадків не має нічого спільного з натуральністю, оскільки виробники намагаються замінити какао боби на щось більш дешеве.

КУРКА

Куряче м’ясо, хоч і корисне для організму, краще уникати його в промисловому варіанті. Оскільки на сьогоднішній день даний вид м’яса — самий комерційний, технологи роблять все можливе і неможливе, щоб кури швидко росли і були більшими, адже ніхто не хоче їсти худу курячу грудку або ніжки, де фактично немає м’яса (пам’ятаєш, як це було в нашому дитинстві). Якщо ти любиш курку, знайди екоферму і замовляй м’ясо там.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *