«Не на того нарвалися»: Саакашвілі погрожує радикальними діями через свій арешт

Лідер партії «Рух нових сил», екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що діятиме «дуже радикально» в разі винесення судом рішення його заарештувати.

Про це Саакашвілі заявив журналістам заявив після того, як Апеляційний суд Києва ухвалив йому запобіжний захід, передає «ТСН».

На його думку, влада не хоче, щоб він пересувався по країні, а він якраз планував їхати до Львова та Вінниці, а також з’являвся в вечірніх ефірах українських телеканалів.

Це не зупинить наші наступні дії, а наступні дії наші будуть дуже радикальні. І я діятиму з моєї квартири, яку я винаймаю, і ми закликатимемо до масових акцій, яких вони дуже бояться,
– наголосив він.

Також Саакашвілі заявив, що він продовжуватиме збирати марші, щоб усунути від влади президента України Петра Порошенка.

«Петре Олексійовичу, не на того нарвалися. Буду битися, поки жоден з бариг не буде відсторонений від влади», – сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва частково задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України, призначивши екс-президенту Грузії та лідеру партії «Рух нових сил» Міхеїлу Саакашвілі запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту з 22:00 до 7:00.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *