«Ми кричали, але люди розбігалися…» Неймовірна історія, від якої мороз по шкірі

Часом здається, що в нашому житті дуже багато сумних подій: кожен день заголовки Інтернет-ресурсів рясніють жахливими повідомленнями, а телевізійні випуски новин інформують про трагічні події, передає svitiv.com.ua.

Неймовірна історію, яка пробирає до мурашок, але ще раз доводить — в реальному світі є місце для чудес.

На початку березня в Ростові сталася жахлива подія. Дві дівчинки, дев’яти і шістнадцяти років, прогулювалися до магазину, видивляючись у свої телефони.

Раптом до них підійшла компанія з восьми дорослих чоловіків. Один з них схопив молодшу, Наташу, і закричав: «Гей, мала! А ну, давай сюди телефон!» Після цього чоловік почав викручувати руки дівчинці.

Старша сестра намагалася захистити молодшу, вдаривши нападника сумкою. Тоді й інші злочинці почали погрожувати дівчинці.

Незважаючи на крики, ніхто з перехожих не зупинився, щоб допомогти постраждалим. Як тільки люди бачили небезпечну ситуацію, вони намагалися втекти.

«Я дуже злякалася, не знала, що мені робити, Наташа дуже голосно вищала, плакала, а люди проходили повз», — розповіла школярка про найстрашнішому моменті свого життя.

Раптово з будівництва вибігла зграя собак. Тварини відразу ж кинулися в епіцентр події і почали гавкати на лиходіїв.

«Дворняги буквально кинулися нам на допомогу. Один з чоловіків вдарив найближчу собаку ногою по морді, але та вкусила його і продовжувала захищати нас», — розповіли дівчата.

Злочинці помітно злякалися несподіваних захисників. Гучний гавкіт привернув увагу всього кварталу, до місця почали збігатися люди.

Злочинці зрозуміли, що пора тікати з місця злочину, кинули відібрані речі і втекли.

Складно навіть уявити, який стрес пережили діти. У однієї дівчинки на шиї залишився слід від врізався капюшона — так сильно його тягли.

Діти не забули подвиг братів менших: «Ми з сестрою вирішили віддячити наших чотириногих рятівників: купили пиріжки, молока з хлібом і пригостили всю зграю. Ми дуже вдячні цим тваринам. Нам зовсім незрозуміло, чому проходять люди не допомогли нам — адже ж бачили, що на нас напали».

Як виявилося, такі неймовірні історії бувають не тільки в книгах і фільмах. Іноді здається, що багато тварин набагато людяніше, ніж деякі люди.

Джерело Ukr.Media.

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *