Мережу шокувала історія 13-річної киянки. Кадри прощальної записки.

Взявши у матері 2000 гривень, дівчинка вирушила шукати рідного батька – кадри прощальної записки дитини.

Після втечі неповнолітньої з дому її затримали буквально за годину з моменту виявлення зникнення. Дівчинку побачили поліцейські на київському залізничному вокзалі. 13-річна киянка була сповнена рішучості виїхати до рідного батька.

Про інцидент у Facebook повідомив активіст Влад Антонов, передає svitiv.com.ua.

При затриманні у дівчинки були виявлені 2000 гривень.

Антонов пише, що дівчинка залишила прощальну записку, вона повідомила, що направляється в с. Микуличин Івано-Франківської області до свого батька.

Неповнолітня пояснила: вона зрозуміла, що хоче жити там, і пригадала слова рідної матері, як та її попереджала: якщо дочка поїде, то більше ніколи не зможе повернутися і бомжуватиме зі своїм батьком.

«Так і буде. Рідні мої, вибачте. Я люблю вас і буду сумувати», — написала дівчинка і попросила мати всі її речі переслати «Ново поштою».

Користувачі припустили, що школярка могла вимушено піти з дому-за проблем з вітчимом.

«Її бачити за*******про проживання з вітчимом, от і пішла на пошуки рідного тата. Добра і вихована дівчинка, але, мабуть, проживання з вітчимом стало нестерпним», — пишуть учасники обговорення.

«Деякі рядки в листі написано іншим почерком. Скоріше всього, це вітчим її змусив звалити — як би там не пахло чимось іншим», — припускають користувачі.

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *