«Краковець»: поліція затримала 100 «тітушок» з газовими балончиками й пістолетом

Поблизу пункту пропуску «Краковець» поліція затримала понад сто осіб у камуфляжній формі, які рухалися в бік українсько-польського кордону.

Як повідомляє прес-служба Нацполіції, вони доправлені до відділку. Особи затриманих встановлюються та з’ясовуються причини їх перебування в районі пункту пропуску «Краковець».

Під час перевірки правоохоронці виявили у них газові балончики, стартовий пістолет, а також металеві предмети.

У поліції повідомили, що четверо з доправлених до відділку поліції мають судимість. Усі – мешканці інших регіонів України. Серед затриманих – студенти, а також троє неповнолітніх.

Щодо затриманих будуть складені адміністративні протоколи про порушення встановленого порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, йдеться в повідомленні.

Окрім того, щодо раніше затриманої на ПП «Краковець» активістки Femen буде складено адмінпротокол за дрібне хуліганство.

Раніше повідомлялося, що в пункту пропуску «Краковець» поліцейські зупинили групу з близько 40 невідомих, одягнених переважно в камуфляжний одяг, які організовано рухалися в бік ПП і наметового містечка прихильників лідера партії «Рух нових сил», екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі.