Коломойський зробив різку заяву стосовно ПриватБанку

Колишній власник банку не визнає, що «Привату» завдали шкоди на 5,5 млрд доларів

Екс-власник націоналізованого ПриватБанку бізнесмен Ігор Коломойський різко прокоментував результати незалежного розслідування діяльності ПриватБанку, згідно з якими колишні власники завдали фінустанові збитків на 5,5 млрд доларів.

«Нісенітниця, яку немає сенсу коментувати. Основне питання: куди і коли вивели гроші?! Все інше – белетристика», – сказав Коломойський в коментарі «Українській правді».

Як повідомив сьогодні, 16 січня, Національний банк України (НБУ), результати незалежного розслідування компанії Kroll підтвердили, що ПриватБанк був об’єктом «масштабних і скоординованих шахрайських дій» як мінімум впродовж 10 років до націоналізації. Крім того, Kroll встановив, що звіти колишнього аудитора ПриватБанку не відповідали дійсності.

Нагадаємо, влітку 2017 року, через півроку після націоналізації «Привату» проти колишніх бенефіціарів банку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова завели кримінальне впровадження через невиконання термінів реструктуризації боргів, які були прописані в угоді про перехід ПриватБанку в держвласність.

21 грудня 2017 року Високий суд заарештував всі активи Коломойського і Боголюбова. Таке рішення було прийняте на підставі наданих доказів, що Коломойський і Боголюбов вивели з банку майже 2 млрд. Доларів незаконним шляхом. У рішенні суду зазначено, що кошти переводилися на компанії, які їм таємно належали або перебували під їхнім контролем.

Джерело