Китайці створили секс-ляльку, яка може співати, посміхатися і танцювати

Про цю новину стало відомо завдяки інформації, розміщеної на офіційних сайтах виробників.

Провідні китайські компанії у виробництві секс-іграшок Doll Sweet Dolls і EX Doll представили нову секс-ляльку DS Doll, яка є їх спільним продуктом, передає svitiv.com.ua Про цієї новини стало відомо завдяки інформації, розміщеної на офіційних сайтах виробників.

Особливістю даної моделі є роботизована голова, за допомогою якої лялька може виконувати важкі, раніше не доступні функції. Повідомляється, що вона може посміхатися, співати, реагувати на слова власника, відповідаючи на деякі його питання. Розробники зізнаються, що в цьому напрямку їм є куди прагнути. Відомо, що DS Doll може розмовляти на даний момент тільки на китайській мові. У зв’язку з цим планується відкрити краудфандінг з метою отримання коштів для «навчання» ляльки японської та англійської мов. Творці продукту розповідають, що, хоча голова DS Doll не повертається, її власник залишиться задоволеним з-за її гнучких кінцівок, а також виразу на обличчі відповідних емоцій. Керувати лялькою можна буде за допомогою спеціального програмного забезпечення, встановленого на смартфон.

У той же час, представники Doll Sweet Dolls і EX Doll зізнаються, що даний продукт є лише першою сходинкою в розвитку на ринку секс-роботів. За їх словами, повноцінні моделі покупці зможуть побачити приблизно через 15-20 років.

Джерело Ukr.Media

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *