Як врятувати своє життя, якщо у вас серцевий напад, і ви в квартирі одні!!!

Бо зазвичай у хворого є всього 10 секунд після того, як він виявив, що з «серцем щось не так» і до того, як він впаде на підлогу без свідомості

Найстрашніше, що може трапитися з кожним «серцевиною» — залишитися на самоті в момент смертельно небезпечного нападу. Бо зазвичай у хворого є всього 10 секунд після того, як він виявив, що з «серцем щось не так» і до того, як вона впаде на підлогу без свідомості.

Але, як говориться, зарікатися ні від чого не можна, тому краще заздалегідь підготувати себе до такого сценарію. Отже, що ж робити, якщо перед очима різко «попливло», а стуки серця стали незвичайними?

Почати сильно і голосно кашляти!

Чим частіше і чим сильніше, тим краще. Кожен раз перед тим, як кашлянути, робіть максимально глибокий вдих. А потім кашляйте так сильно і довго, наче відпльовувати глибоко засівшу в легень мокротиння.

В ідеалі все робити так, щоб кашляти ви могли раз в 2 секунди, без зупинок, аж до тих пір, поки серцевий ритм знову не прийде в норму або в кімнаті не з’явиться хтось, хто може викликати швидку.

Як це все працює?

Ну, по-перше, глибокий вдих дозволяє кисню глибше проникати в легені і швидше переміщатися по тілу. Це важливо при серцевій недостатності.

По-друге, кожен раз, коли ви кашляєте, відбувається свого роду штучний масаж серця, стимулює його і заважає йому зупинитися.

Природно, саму проблему таким чином вирішити не можна. Тому якщо після цих процедур вам полегшало, треба тут же дзвонити в лікарню. Ви виграли час, щоб до неї потрапити!

Кардіологи кажуть, що якщо поділитися цією інформацією з 10 людьми, як мінімум одному з них ви таким чином врятуєте життя. Поділіться!

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *