Історія державного прапора України. День Державного прапора України 2017: привітання

23 серпня 2004 року Президент України Л, Кучма підписав Указ № 987/2004 про встановлення Дня Державного прапора України (День Державного Прапора України), який офіційно святкується щорічно 23 серпня, передає svitiv.com.ua.

***

Дорогі друзі!

Вітаю всіх вас з Днем Державного Прапора України.

Державний прапор — це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом 25 років незалежної України.

Дозвольте привітати вас з таким гарним святом і побажати кожній родині нашої незалежної України щастя, здоров’я і віри у краще майбутнє нашої держави.

***

Шановні українці!

Від усієї душі вітаю вас з Днем Державного Прапора України!

Прапор — це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава. З синьо-жовтим прапором ми добилися незалежності і відновили власну державу. Це свято встановлено на честь багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України.

Закликаю вас берегти стяг як важливу національну святиню!

***

Вітаю вас з Днем державного прапора України!

Наш державний прапор оточений багатовіковою славою, він вінчав великі перемоги, найважливіші події в житті країни.

Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить державний гімн і майорить державний прапор.

Бажаю всім українцям миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо Вітчизни!

***

Дорогі земляки! У цей знаменний день бажаю всім вам миру і щастя, здоров’я і благополуччя! Зробимо все можливе, щоб наші діти зберегли до державного прапору святе і шанобливе ставлення. Нехай всі вони виростуть гідними громадянами нашої Батьківщини – України!