ГРУшника, якого обміняли на Савченко, вбили в Росії, – Агеєв

Євгеній Єрофєєв, якого затримали на Донбасі України у складі одного з бандформувань терористів, а потім обміняли на заручницю Кремля Надію Савченко, вже мертвий.

Принаймні в цьому переконує ще один російський контрактник, якого затримали в АТО, Віктор Агеєв в інтерв’ю російському виданню «Новая газета».

Так, журналіст нагадав Агеєву історію про сержанта Александрова і капітана Єрофєєва, які чекали обміну майже рік (наприкінці травня 2016 Україна обміняла їх на Надію Савченко ). Та контрактник відповів, що ніхто з офіційних представників Росії його досі не відвідав. Однак, навіть якщо йому вдасться повернутись в Росії – там немає перспективи.

«Навіть якщо потім колись повернуся в Росію — то що далі? Ти чув, що стало з ГРУшником Єрофєєвим, коли він повернувся? Його просто прибрали. Убили».

«Звідки ти знаєш?» – перепитав його журналіст.

«Я знаю точно. Про це всі говорять: і там, і тут, по цей бік. Всі знають, що з ним це зробили. Тому що говорив зайвого… Я впевнений», – сказав Агеєв.

Нагадаємо, росіянина Віктора Агеєва затримали на Донбасі. Він зізнався, що є російським контрактником. У Міноборони Росії вже звично відхрестились від свого військового.

22 липня йому дозволили зустрітись з матір’ю, яка приїхала в Україну, а також з російськими журналістами.

Джерело