Гросйман пообіцяв, що черг до дитячих садочків не буде

За його словами, неприпустимо змалечку привчати українців до черг.

У 2020 році черга до дитячих садків буде зведена до нуля. Як передає  svitiv.com.ua, про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав сьогодні на прес-конференції у Дніпрі.

«Черга до дитсадків є неприпустимою. З початку 2017 року у дитсадках створено 13 тис. нових місць. Можливо, ще стільки ж буде створено до кінця року. Але на цей момент дефіцит у дитячих садках складає 65 тисяч місць. Ми маємо розробити стандарти, щоб до 2020 року, включаючи 2020 рік, черга до дитячих садків була зведена до нуля», — зазначив Гройсман.

За його словами, неприпустимо змалечку привчати українців до черг. Гройсман підкреслив, що побудова нових дитсадків відбувається нерівномірно по Україні. За його словами, є міста, де будується 5 дитячих садків, а є міста, де жодного не будується. Хоча після процесу децентралізації гроші на це є. Прем’єр-міністр зазначив, що зараз Міністерство освіти напрацьовує необхідні стандарти, щоб збільшити кількість місць у дитячих дошкільних закладах, і щоб питання черги було знято по всій території України.