Екстрасенс розповіла всю правду про силу червоної нитки на зап’ясті!

Ніколи не думала, що у червоної нитки така здатність! Неймовірно просто!

Сьогодні такий аксесуар, як червона нитка, можна побачити у багатьох. Напевно і ви задавалися питанням, для чого потрібна така ниточка. І навіть якщо ви вже знаєте, що червона нитка — це оберіг, то сьогодні ми розповімо ще багато цікавого про традиції пов’язування її на зап’ясті, передає svitiv.com.ua.

Існує багато думок звідки пішла мода на червону нитку. Одна з них — це вірування послідовників Каббали. Каббалісти вірять, що червона нитка дуже сильний енергетичний оберіг. Вони вважають, що ліва рука людини може проводити через себе весь негатив у наше тіло і ауру.

Але якщо провести спеціальний обряд, то можна захистити себе від цього. І мати успіх, достаток, щастя і здоров’я. Таким обрядом вважається зав’язування червоної нитки на ліве зап’ястя людини. Каббалісти дотримуються думки, що обов’язково потрібно, щоб оберіг був з натуральної вовни і привезений з священного місця. А також червону нитку повинні вам пов’язувати тільки ті люди, які точно бажають вам добра — родич, коханий, друг або якийсь святий чоловік (священик, монах).

В індуїстських храмах червону нитку пов’язують на зап’ястя молодим дівчатам. Це швидше за все означає, що на дану особу можна звернути увагу, як на майбутню дружину. Достовірних відомостей на цю тему ми не знайшли, але можливо, що яскрава червона нитка індуїстським дівчатам потрібна саме для залучення уваги.

У слов’ян і деяких східних народів червона нитка на зап’ясті означає оберіг від пристріту і залучення у своє життя фінансового благополуччя, щастя, везіння. Тому такі нитки з давніх-давен пов’язували дітям і дорослим.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *