Донецька область у наступному році повернеться в Україну, – заступник міністра

У 2018 році вся Донецька область може повернутися під контроль України. Таке переконання висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньопереміщених осіб України Юрій Гримчак.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«Думаю, Донецька область в наступному році в тому чи іншому вигляді повернеться в Україну. І, швидше за все, – за участю миротворців. Буде тимчасова адміністрація, буде роззброєння бойовиків, вийдуть російські війська і вийдуть найманці», – розповів Гримчак.

Він також висловив упевненість у тому, що в 2018 році Росія не фінансуватиме бойовиків «ЛДНР».

«З початку року я особисто заявляв про те, що в 2018 році російські війська покинуть територію ОРДЛО. Мене запитали, на якій підставі я це говорю, і я відповів, що у мене є інформація про те, що фінансування в 2018 році не буде. Сьогоднішня інформація це тільки підтвердила», – сказав заступник міністра.

До слова, напередодні ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що в бюджеті Росії не знайшлося грошей, щоб надавати «гуманітарну допомогу» окупованому Донбасу, адже гроші потрібні на Крим. Пізніше прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заперечив це.

Джерело