Чому співробітники УДО напали на журналістів у Конча-Заспі: стала відома причина

Автор та ведуча програми журналістських розслідувань «Схеми» Наталка Седлецька розповіла, що саме знімали журналісти у Конча-Заспі, коли на них напали співробітники УДО.

В ніч на 16 вересня на журналіста програми «Схеми» Михайла Ткача та оператора Бориса Троценка напали співробітники державної служби охорони.

Як зазначив журналіст, вони вели зйомки біля одного з ресторанів, де в цей час перебував президент Петро Порошенко, прем’єр-міністр Володимир Гройсман та віце-спікер Ірина Геращенко. Співробітники УДО, які напали на знімальну групу, намагались завадити зйомці.

Водночас Наталка Седлецька пояснила, що журналісти звернули увагу на цю закриту подію у Конча-Заспі, оскільки до неї була залучена велика кількість адмінресурсу – «від працівників УДО до пожежників».

Виявилось – у однієї дуже високопосадової особи – родинне свято. Але ж чому приватну подію «обслуговують» бюджетники?
– написала Седлецька.

Це й намагались з’ясувати журналіст з оператором, які прибули у Конча-Заспу, натомість співробітники УДО намагались їм завадити і навіть застосували фізичну силу.

«Хлопці з УДО, що отримують зарплату з бюджету, «відпрацьовували» подію, що не має жодного відношення до виконання державних функцій. І перестарались», – зазначила Седлецька.

16 вересня начальник УДО Валерій Гелетей перепросив у журналістів за поведінку своїх підлеглих і запевнив, що щодо них вже розпочали службове розслідування.

Джерело