Через заворот кишок помер хлопчик, батьки звинувачують лікарів у халатності

На Львівщині помер 12-річний хлопчик через заворот кишок. Йому провели три складні операції, однак через неправильний діагноз все закінчилось трагедією.

Хлопчик приїхав на Львівщину на канікули з Тернополя. Там раптово почав скаржитися на сильний біль у животі. Його на швидкій доправили до районної лікарні.

Лікарі запідозрили спочатку тепловий удар, а потім харчове отруєння. Та попри лікування стан дитини щогодини погіршувався. Тож далі дитину почали лікувати від кишкової інфекції. А вже наступного дня терміново повезли до львівського «Охматдиту».

«Ми приїхали до Львова і нам сказали: чому вони затягнули час, якщо тут нема ніякого отруєння, нема теплового удару, як тут є заворот кишок. Чому професорів не викликали до Жидачіва, якщо вони не вміють поставити діагноз? Як до такого допустили дитину? Вони сказали, що там було все чорне», – розповіла тітка Галина Кришовська.

На четвертий день у хлопчика почався омертвіння кишечника та тромбоз — переживши 3 складні операції дитина померла.

Батьки хлопчика переконані – хлопчик помер через халатність місцевих лікарів, які не змогли поставити правильний діагноз. Медики районної лікарні усі звинувачення відкидають, кажуть, діяли згідно з протоколом.

Джерело