Цей напій допомагає при боротьбі з раком

Вчені заявляють про унікальних цілющих властивостях морквяного соку

Вони стверджують, що багата на каротин морква здатна допомогти в боротьбі з раком грудей і простати.

Група вчених із США і Великобританії при вивченні природи утворення ракових клітин прийшли до висновку, що потрібно звернути увагу на моркву, так як велика концентрація каротину утворює безліч корисних вітамінів в овочі. Саме ці властивості можуть допомогти в боротьбі з раком, і навіть стати певним профілактичним засобом від онкозахворювань.

Дослідження показали, що велика концентрація каротину в крові виступає в якості захисту і навіть заморозки ракових клітин. Каротин сприяє зміцненню імунітету і значно покращує зір.

Відомо, що найбільша кількість каротину міститься саме в моркві. Вчені рекомендують вживати даний продукт щодня у вигляді свіжовичавленого соку, та як у такому вигляді всі корисні речовини повною мірою засвоюються в організмі.

Дослідники провели ряд експериментів, в яких брали участь пацієнти онкологічних клінік. Було встановлено, що щоденне вживання склянки морквяного соку сприятливо впливало на стан пацієнтів, особливо тих, хто страждав від раку грудей, простати або кишечника.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *