Цей Чоловік Вилікував 5000 Людей Від Раку: Рецепт, Який Убиває Всі Типи Пухлин За 90 Днів | SVITIV

Цей Чоловік Вилікував 5000 Людей Від Раку: Рецепт, Який Убиває Всі Типи Пухлин За 90 Днів

Масло канабісу широко використовувалося багатьма людьми протягом усього століття. Однак це було заборонено в другій половині 20-го століття за рахунок зростання фармацевтичної промисловості.

Рік Сімпсон, інженер-механік і лікар-самоучка, був діагностований з раком шкіри в 2002 році. Він вирішив лікувати себе конопляним маслом. Тепер він один з найвідоміших світових активістів за  легалізацію цього чудового масла. Йому вдалось вилікувати більше 5000 чоловік цим маслом.

Він брав участь у дебатах у Белграді по цій темі. Рік заявляє, що канабісна маса може вилікувати численні захворювання, такі як діабет, розсіяний склероз, атеросклероз, астма, епілепсія, псоріази та деякі з найбільш смертельно небезпечних видів раку.

Рік розповів свою історію для сербської журналу «Телеграф»: «Я завжди кажу людям – Канабіс лікує вас, і ви побачите, що в даний час це найкраще лікарство, яке існує в світі!»

«Це було в 2002 році. Лікарі відмовилися від мене, тому що у мене було більше однієї невдалої операції на трьох пігментних ураженнях на шкірі обличчя. Як тільки вони були видалені, вони знов проявлялися ще більш інфікованими!

Поки я вивчав рослини протягом багатьох років, одного разу, коли я дивився на свої рани в дзеркалі, я згадав дослідження з Університету Вірджинії, в якому говорилося, що ТГК, активний компонент канабісу, може вилікувати рак.

Я взяв трохи масла канабісу, який я заздалегідь приготував, і капав кілька крапель прямо на рану ».

З початку не було ніяких істотних результатів. Він зробив перев’язки з допомогою масла і чекав ще кілька днів.

Рік розповідає: “Через чотири дні я зняв пов’язку, і я не міг повірити своїм очам! Рани вже не було, і моя шкіра була регенерована

Я відразу почав говорити з людьми про те, як я вилікував шкіру раку маслом канабісу … Всі сміялися надомною, але минуло одинадцять з половиною років, і рак все ще не повернувся ».

З тих пір він вирішив допомогти людям у цій терапії, і йому вдалося вилікувати тисячі людей. Його останнім випадком був 80-річний чоловік, який страждав від раку легень.

«Цей чоловік був пухким від хіміотерапії, у нього відкриті рани на ногах і він мало не задихався! Після того як лікарі сказали, що йому залишилося не більше 48 годин, його син привів його до мене.

Оскільки я рекомендував масляну терапію канабісу, молодий чоловік також порадився з лікарем свого батька. Доктор, звичайно, відмовився від таких ліків, тому в кінці молодий хлопець взяв у мене масло і дав батькові ».

Пацієнт почав нормально дихати менше ніж за тридцять хвилин. Його дихання повністю стабілізувалось вночі.

«Хоч лікарі пояснили , що до смерті його життєво важливі функції повернуться недовго, його син не хотів більше чекати, тому наступного дня він забрал свого батька з лікарні. Він також припинив весь запропонований лікарем курс терапії свого батька.

Після шести тижнів лікування маслом канабісу старий більше не потребував в інсуліні, і через три місяці він був повністю вилікуваний від раку », – говорить Рик.

Крім того, він стверджує, що конопляне масло дає однаково ефективні результати у всіх випадках, незалежно від статті і віку. Можна його використовувати навіть при лікуванні дітей.

Невдовзі Рік почав вирощувати марихуану, щоб забезпечити свіжі сирі інгредієнти для рослинного масла. На жаль, його поле підірвало чотири рейди поліції протягом трьох років.

Так, у 2005 році Рік був ув’язнений на чотири дні в Канаді за вирощування, зберігання і продаж марихуани. В якийсь момент він був навіть на грані 12-річного в’язниці. Його оштрафували на 2000 доларів.

«Гірше за все, що присяжні були людьми, яких я вилікував маслом канабісу. Навіть суддя знав, що це було фарс! В якийсь момент він навіть сказав мені, що я маю отримати винагороду, а не платити штраф! Всі знали, і ніхто не міг нічого зробити! »

Він був дуже розчарований канадською владою та розбещеними лікарями, і він вирішив надати рецепт цього масла на веб-сторінці phoenixtears.ca

«Звичайна доза, яку я даю раковим хворим, складає 60 грамів протягом 90 днів. І для пацієнта ніколи не пізно почати терапію маслом канабісу ».

Джерело