Буде повномасштабна війна: журналіст пояснив, чому Крим не повернеться до України

Поки все складається так, що Росія не поверне Крим Україні та й сам офіційний Київ не зможе цього зробити, тому що може розпочатися повномасштабна війна через те, за півострів воюватиме величезна кількість людей.

Таку думку висловив відомий російський журналіст Аркадій Бабченко, передає ТСН.

«Росія повертати Крим не буде. Якщо тільки не буде зовнішнього управління. Тому що, хто б в Росії не прийшов до влади, він Крим повернути не зможе. Ситуація є патовою. Крим зможе повернути тільки новий диктатор. Ось новий диктатор якщо прийде до влади та скаже: «Я повертаю Крим» своїм рішенням, тоді він, звичайно, його поверне. Але це буде диктатор. А диктатор Крим повертати не буде, це зрозуміло», – зауважив він.

За його словами, Крим не віддасть Україні і демократичний лідер, оскільки він може отримати імпічмент від демократичного парламенту, який здебільшого за таких умов складатиметься з комуністів, жиріновців і єльцінців (80%), а рештою будуть демократи (20%).

«А з гаслами: «Хлопці, давайте повернемо Крим Україна», – його не виберуть ні жодному разі. Тому якщо застосовувати дієслово «повернути», це може статися тільки, якщо до влади в Росії прийде диктатор, тільки для того, щоб повернути Крим, здійснити політичне самогубство та через півроку владу цю втратити», – підкреслює журналіст.

Щоправда, водночас Бабченко вважає, що такий варіант є малоймовірним.

Тому про повернення Криму, мені здається, говорити ще дуже і дуже рано та не доводиться. Чи зможе Україна собі Крим забрати – не знаю. Я сумніваюся, тому що… Крим зараз з російського порядку денного взагалі-то пішов. Росія отримала ось цю ін’єкцію величі, покричали, покричали, і зараз він пішов. Але я хочу сказати, що на Донбас росіянам реально плювати – зіллє Путін Донбас, чи не зіллє Путін Донбас,
– зазначає росіянин.

Також він наголошує, що ща Крим збереться воювати величезна кількість людей, тому що там «більшість є реально проросійською».

«Тому я не знаю, за таких умов чи готова Україна забирати Крим і чи зможе вона це зробити. Я прогнози поки давати не можу. Тому що це буде повномасштабною війною», – підсумував Бабченко.

Джерело