4 фітнес-вправи, які ніколи не принесуть результатів

Ряд вправ, які часто радять для домашніх тренувань або ж занять в спортзалі, не завжди приносять очікуваний результат. Тому для оптимального та ефективного тренування, краще приберіть зі своєї програми декілька фітнес-вправ.

В Единственная розповіли, які вправи рідко принесуть вам бажані результати.

Нахили в бік

Нахили в сторони, особливо, з використанням гантелей – це шлях до того, що талія почне ставати ширшою. Адже це відбуватиметься за рахунок зростання косих м’язів живота.

Вихід: щоб прокачати косі м’язи, і при цьому, не збільшити талію, робіть статичні вправи. Для цього виконайте глибокий нахил, руку витягніть уздовж голови і затримайся в положенні на 15-20 секунд.

Присідання

Присідання для любителів фізичних навантажень давно вважаються найефективнішими вправами для зміцнення сідниць. Однак при наявності жирових відкладень, в результаті, сідниці здаватимуться більшими, ніж до старту тренувань.

Вихід: поєднуйте кардіонавантаження з силовими тренуваннями для сідниць.

Віджимання

Коли ви виконуєте віджимання, ви качаєте грудні м’язи, триголовий м’яз і трицепс, а це значить, що вони будуть ставати більшими в обсязі.

Вихід: для того, щоб зміцнити м’язи і прибрати жировий прошарок, виконуйте планку.

Вправи для спини з ваговим навантаженням

Такі вправи призводять до того, що м’язи спини стають більшими. Це має гарний вигляд на чоловічих спинах, і є зовсім недоречними на жіночих.

Вихід: тренери радять замінити силові вправи для спини на статичні, які допомагають зробити спину сильною і збільшують гнучкість.

Джерело