14 березня — День добровольця

14-го березня в Україні відзначається День добровольця. Він був встановлений 17-го січня 2017-го року з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Дата 14-е березня була обрана не випадково. У цей день чотири роки тому перші 500 добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Мелітопольських добровольців сьогодні вшановували в краєзнавчому музеї

Історично так склалося, що добровольці — це феномен, властивий українському народу. Уся Запорізька Січ – це,  власне, структура добровольчих батальйонів, які століттями обороняли Україну. Нинішні добровольці також є спадкоємцями традицій своїх предків. Чотирнадцятого березня в міському краєзнавчому музеї зібралися представники влади, громадськості, військові,волонтери, активісти, студенти, щоб вшанувати сучасних героїв нашої країни — добровольців.
«Добровольцы – это люди, которые ради своей страны готовы на всё, терпеть лишения, но идти до конца»
До Дня добровольців в музеї була організована підбірка експонатів: виставку можна побачити на третьому поверсі. Усі, хто виступав у музеї, казали про те, що завдяки добровольцям і волонтерам військові можуть захищати цілісність нашої країни і стояти на варті її незалежності.

джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...