11 функцій Facebook, про які ви не знали

Після того, як нещодавно уряд ухвалив закон про закриття «Вконтакте» для українських користувачів нову хвилю популярності набув Facebook.
Пропонуємо 11 цікавих функцій Facebook, про які ви не здогадувались.

1.Як часто ви стикалися з дзвінками з невідомих номерів? А може у вашій телефонній книзі багато номерів, але не пам’ятаєте кому вони належать? Цю проблему можна вирішити за допомогою Facebook. Напевно, ви навіть не здогадувалися, що в пошуку можна знайти людину не тільки по імені і прізвищу, а й за номером телефону. Спробуйте, це працює.
2.Напевно, кожному неприємно чекати поки вам дадуть відповідь на повідомлення, особливо, коли бачиш, що його прочитали. Що б самому не виявитися з боку того, хто відповідає, вимкніть для повідомлень «переглянуто». Це можна зробити за допомогою спеціального розширення для браузера: Facebook Unseen або Chat Undetected.
3.Виявляється, на Facebook можна відключати діалоги з нав’язливим співрозмовником, щоб при цьому не виходити з соціальної мережі. Для цього потрібно натиснути на шестірню в правому кутку поряд зі списком друзів і вибрати «Розширені налаштування».
4.Щоб не читати спам в своїй стрічці новин можна залишити записи тільки тих людей і співтовариств, на які ви підписані. У цьому вам допоможе установка раширення Friends Feed.
5.Багато користувачів не знають про приховані повідомлення, які приходять вам від користувачів поза списком друзів. Прихована папка знаходиться поруч з основними повідомленнями – «Запити на переписку».
6.Ви можете приховати список своїх друзів від інших. У вкладці «Друзі», натисніть на олівець і вкажіть, хто може бачити ваш список друзів.
7.Не всім підходить те, що на Facebook автоматично відтворюються відео, особливо якщо ви використовуєте мобільний інтернет. Щоб відключити, зайдіть в настройки облікового запису, розділ «Відео і фото», «Автозапуск» і виберіть необхідні конфігурації.
8.Для того, щоб про зміни вашого сімейного статусу не приходило оповіщення вашим друзям виберіть настройку «Тільки я» в пункті «Інформація», «Сім’я і відносини».
9.Часто ви знаходите в стрічці щось цікаве, але не встигаєте читати логнгріди відразу. На Facebook можна відкласти записи, щоб не втратити. Зберегти пост на пізніше можна, натиснувши стрілку в правому верхньому кутку самого поста. Всі закладки знаходяться в розділі «Збережені».
10. Ділитися гіфками, яких немає на Facebook можна за допомогою копіювати-вставити посилання, після появи внизу гіфки, посилання можна видалити і публікувати.
11.Також є можливість приховувати свої пости від певних користувачів. Просто перед публікацією вибираєте, кому буде видно ваш запис.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *